czwartek, 30 października 2014

Pocztówka z: Radomska

Wpadniemy dziś z wizytą do Radomska. Radomsko, które wbrew pozorom leży dość daleko od Radomia, to miasteczko w województwie Łódzkim. Niedaleko mam rodzinę więc ostatnio przy okazji jakichś odwiedzin przejeżdżałem tamtędy. I trafiłem na siedzibę lokalnej firmy zajmującej się wynajmem ślubowozów. W ofercie posiada ona dwa samochody: Warszawę i Mercedesa W114 W108 Niestety Warszawka schowana była przed wzrokiem postronnych. Choć biorąc pod uwagę wygląd Mercedesa to może i lepiej. Nie no dobrze, przesadzam. Tak naprawdę W114 W108 nie wyglądał aż tak źle. Był jedynie lekko przeresteurowany w tym subtelnym ślubnym stylu który wszyscy tak uwielbiamy.

Lakier tak się błyszczał że nie szło zrobić porządnych zdjęć

Generalnie z tej strony nie wygląda tak źle

Tak też całkiem nieźle

Automatic!

Ale nie martwcie się. Najlepsze zostawiłem na koniec.

4 komentarze:

 1. Najważniejsze, że to nie jest W114, tylko W108, czyli poprzednik klasy S. W114 to poprzednik klasy E. Są notorycznie mylone:)

  Ależ skaszanione ma to wnętrze. Aż dziw, że nie obszyli skórą samych zegarów:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kierwa coś mi właśnie nie pasowało ale że na szybko robiłem to nie sprawdziłem. Szejm on mi.

   Zastanawiam się jak muszą wyglądać od środka domy takich ludzi. Czy w salonie wszystkie meble też mają poobszywane białą ekoskórą?

   Usuń
 2. Oj tam, oj tam! może i przerestaurowany, ale nie schrzaniony. W szczecinie mamy takiego samego - chyba oryginał - Egon ma na blachach, był u mnie. Ma nawet charakterystyczną białą żaluzję na tylnej szybie.
  Ostatnio jest też drugi Egon - W110, był już tu i ówdzie złapany w Warszawie :-)

  OdpowiedzUsuń