O nas

Marcin


Zacznijmy od tego że zawsze lubiłem samochody (jak każdy chłopak). Jako dziecko pochłaniałem gazety motoryzacyjne typu "Auto Świat" tonami. Do dziś zresztą leżą one u mnie na strychu zbierając kurz. To jedna z niewielu pasji z którą nie rozstałem się właściwie od podstawówki. W sierpniu 2012 roku postanowiłem ją połączyć z moim drugim hobby tj. spacerami po Warszawskich zaułkach i uliczkach. Wielokrotnie podczas tych przechadzek napotykałem piękne klasyczne samochody stojące na chodnikach i osiedlowych parkingach. Ten blog ma je upamiętnić i często ocalić od zapomnienia.
Jestem zwolennikiem szeroko pojętej motoryzacji alternatywnej i z tego powodu nie znajdziesz tu analiz, jakie paliwo powinieneś lać do swojego 1.9 TDI żeby odpalał przy -30. Nie lubię VW Passata, SUV-ów i kierowców Audi. Poważam motoryzację amerykańską i Peugeoty wszelkiego sortu. Na blogu nie publikuję wyłącznie zdjęć. Często pojawiają się tu testy zarówno starych jak i nowych aut, relacje z motoryzacyjnych eventów oraz moje felietony na tematy około motoryzacyjne.


Interesujesz się starymi samochodami? Posiadasz bogate archiwum fotograficzne którym chciałbyś się podzielić? Piszesz ciekawie na tematy motoryzacyjne i chciałbyś spróbować swoich sił na naszym blogu? Pisz na opcwaw@gmail.com