wtorek, 18 czerwca 2013

1980(?) FSM Polski Fiat 126p
Rzadko wrzucam Malacze bo uważam że jest ich za dużo i ogólnie nieco mnie wkurzają. Ale ten ma fajne stare zderzaki, zaprawki przy reflektorach i świetnie przybrudzony biały kolor. I tym zdobył sobie moją przychylność. Spójrzcie na niego...on jest po prostu śliczny.

3 komentarze:

 1. No wiesz... Ja uważam, że Maluchów nigdy za dużo i fotografuje nawet Eleganty. Uwielbiam je po prostu :) A tych na chromach to już ze świecą szukać. Ten to rzadka wersja 650I, czyli inwalidzka. Przyjechał do Warszawy z Torunia, był wtedy mega pordzewiały. Dopiero niedawno nowy właściciel porobił mu zaprawki, zresztą marnej jakości. Już lepiej mu było z tą rdzą :D
  A nie spotkałeś pomarańczowego WIDa dwa bloki dalej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiscie był ale nie robiłem fotek. Za to fajny pomaranczowy malacz na chromach stoi sobie na cZerniakowskiej tylkonigdy nie mam czasu sie zatrzymac jadąc. Masz może jakikolwiek pomysl co do rocznika? Bo ja sie na 126p sie średnio znam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem który. Jest na chromach, ale rocznik to powyżej 1985 ze względu na detale z modelu FL produkowanego w latach 1985-1994. Chromowane zderzaki ktoś sobie przełożył albo fabryka mogła dawać jeszcze w takim późnym roczniku, bo tam wkładali to co mieli pod ręką :)

  OdpowiedzUsuń